Napisz do nas: info@granagieldzie.pl

Ostatnia wizyta:
Obecny czas: 22 Kwi 2018, 18:44

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: ZAPISY ROZMOW...Chlebowskiego,Drzewieckiego,Sobiesiaka
PostWys艂any: 16 Lut 2010, 17:17 
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 21 Kwi 2009, 15:36
Miejscowo艣膰: Krak贸w
SZOK! Ta艣my prawdy! Zapisy rozm贸w Chlebowskiego!
2009-10-01 12:11

ZOBACZ KONIECZNIE! Ujawniono szokuj膮ce fragmenty stenogram贸w, kt贸re Czuma dosta艂 od CBA. Przeczytaj jak Chlebowski obiecuje blokowanie dop艂at!

Afera hazardowa w pe艂ni. CBA oskar偶a, Czuma broni koleg贸w, Chlebowski wszystkiemu zaprzecza, a Drzewiecki siedzi cicho. Za to "partyjna gazeta PiS" - jak okre艣li艂 "Rzep臋" minister sprawiedliwo艣ci - opublikowa艂a fragmenty stenogram贸w z CBA. Oto zapis rozm贸w szefa klubu PO ze 艣l膮skim biznesmenem - Ryszardem Sobiesiakiem.

20 lipca 2008 r. Ryszard Sobiesiak rozmawia telefonicznie ze Zbigniewem Chlebowskim.

R.S.: Cze艣膰 Zbyszek.

Z.Ch.: Cze艣膰 Rysiek.

R.S.: Co tam? Jeste艣 na Dolnym 艢l膮sku?

Z.Ch.: Tak, prawdziw膮 wojn臋 stoczy艂em w czwartek...

R.S.: No co艣 tam s艂ysza艂em, z Mirkiem rozmawia艂em, uda艂o si臋 co艣, my艣lisz?

Z.Ch.: W og贸le to wyprostowa艂em, wiesz, nie chc臋 m贸wi膰 przez ten... [...]

R.S.: A powiedz um贸wi艂by艣 tego... bo ja b臋d臋 w Warszawie. Mirek ma mnie um贸wi膰 tam w Warszawie z kim艣. Wi臋c w Warszawie te偶 na pewno b臋d臋 jeden dzie艅.

Z.Ch.: A kiedy b臋dziesz?

R.S.: No w艂a艣nie nie wiem. To od niego zale偶y, bo jutro mam dzwoni膰 do niego, 偶eby mu przypomnie膰. We藕 jeszcze z nim pogadaj, jak b臋dziesz si臋 z nim widzia艂, bo ja tam z nim do艣膰 d艂ugo rozmawia艂em przedwczoraj, t艂umaczy艂em to...

Z.Ch.: Oni w og贸le... Powiem ci tak mi臋dzy nami: ani Grze艣, ani Miro, znaczy si臋 ja sam prowadz臋 rozmowy [niezrozumiale]. Oni dzwoni膮 do mnie, 偶e pe艂ne wsparcie i wszystko...

R.S.:... a nie daj膮 znaku...

Z.Ch.: Nie daj膮 wsparcia. W poprzedniej rozmowie ja go prawie przekona艂em do takich rzeczy, 偶e wiesz... on ze mn膮 gada艂 艣miesznie, bo ja m贸wi臋, gdyby艣cie wydali odmown膮 decyzj臋, to ja rozumiem, ale...

R.S.: Wstrzymali, my wszystko zrobili艣my, a oni...

Z.Ch.:... post臋powanie...

R.S.: Ale pierwsze, co zrobili, to zrobili te偶 niezgodnie z prawem, tylko k艂贸膰 si臋 z nimi, jak si臋 mo偶esz k艂贸ci膰 z nimi. Nie b臋dziemy teraz gada膰. Powiedz Zbyszku, prosi艂bym ci臋 tak jak by艣... ja do Mirka dzisiaj b臋d臋 w takim razie dzwoni艂. Na domowy do niego zadzwoni臋 i jutro rano mu przypomn臋. Niech on si臋 wychyli wreszcie, bo ja zrozumia艂em, 偶e on te偶 rozmawia艂 tam...

25 sierpnia 2008 r. Telefoniczna rozmowa Ryszarda Sobiesiaka ze Zbigniewem Chlebowskim.

R.S.: Kiedy do Warszawy udajesz si臋?

Z.Ch.: Warszaw臋 mam w 艣rod臋, czwartek.

R.S.: Aha.

Z.Ch.: Tam do tego naszego Janka (chodzi o Jana Koska 鈥 red.), wiesz...

R.S.: No wiem, no k..., no przecie偶, no ja chcia艂em si臋, chcia艂em w艂a艣nie zapyta膰, co tam, jest jaka艣 szansa? No bo wiesz, k..., daj spok贸j, mam nadziej臋, 偶e tam ze mn膮 ju偶 b臋dzie wszystko w porz膮dku, nie?

Z.Ch.: Z tob膮 na... na dziewi臋膰dziesi膮t procent, Rysiu, 偶e za艂atwimy. Tam walcz臋, nie jest 艂atwo, tak ci powiem.

R.S.: To s膮 k... tak, ja wiem. Ale by艣 wykorzysta艂 do tego, k..., Mirka i... i... tego drugiego, nie?

Z.Ch.: A z nim nie gadam, to powiem ci szczerze, Rysiu, 偶e tak, bo wiesz...

29 wrze艣nia 2008 r. Ryszard Sobiesiak rozmawia z Janem Koskiem.

R.S.: S艂uchaj, bo id臋 do tego wa偶niejszego u nas, wiesz... K..., jak mam z nim rozmawia膰, co mam zakomunikowa膰 mu, 偶e to s膮 pisiory, czy co? Ten, ten, ten si臋 nazywa Kawalec, tak?

J.K.: Nie, Kapica (Jacek Kapica, wiceminister finans贸w 鈥 red.).

R.S.: Kapica! K... ci膮gle mi si臋 pier...

J.K.: Kapica (niezrozumiale).

R.S.: Kapica, dobra. I teraz ty powiedz mi, ta ustawa m贸wisz przesz艂a, tak?

J.K.: Gdzie艣 przesz艂a, posz艂a do uzgodnie艅.

R.S.: Co mam mu w dw贸ch s艂owach powiedzie膰 takiego co ten, ten co, bo ma mi S艂awek przygotowa膰, ten chudy, ma mi przygotowa膰 k... takie wyliczanki, co oni tam wyrabiaj膮 z t膮 ustaw膮, 偶e ona jest kompletnie pierd... i nie t臋dy id膮.

J.K.: Kompletnie pierd...

R.S.: Ale to b臋d臋 mia艂 p贸藕niej. Co mam mu k... pokaza膰 czy da膰? Powiem oczywi艣cie o twojej sprawie, k..., no bo to jest ewidentna... Robi komisj臋 bydlak, a p贸藕niej nie...

10 marca 2009 r. Jan Kosek rozmawia z Ryszardem Sobiesiakiem.

J.K.: Musz臋 si臋 z nim (Chlebowskim 鈥 red.) spotka膰, bo to jest gr贸b dla nas [...].

R.S.: Musimy Zbyszkowi wyt艂umaczy膰, 偶eby to pu艣ci艂 dalej, 偶e to jest dla nas kaplica.

10 marca 2009 r. Ryszard Sobiesiak rozmawia ze Zbigniewem Chlebowskim.

R.S.: Grze艣ka zarazi膰 t膮 spraw膮, bo oni rozpierd...

Z.Ch.: Ja ci powiem szczerze Rysiu... ja ju偶 nie mam si艂y sam walczy膰 z tym wszystkim... jak by Grzegorz, Mirek troch臋 pomogli mi... przecie偶 wiesz, biegam z tym sam... blokuj臋 t臋 spraw臋 dop艂at od roku... to wy艂膮cznie moja zas艂uga.

5 maja 2009 r. S艂awomir Sykucki (by艂y pracownik resortu finans贸w) informuje Sobiesiaka, 偶e ustawa trafi艂a do uzgodnie艅 mi臋dzyresortowych, a dop艂aty wchodz膮 w 偶ycie 1 stycznia 2010 r.

R.S.: Przecie偶 te ch... m贸wili, 偶e jest od艂o偶ona.

17 maja 2009 r. Jan Kosek rozmawia z Ryszardem Sobiesiakiem.

J.K.: Oni (chodzi m.in. o Zbigniewa Chlebowskiego 鈥 red.) to zblokuj膮?

R.S.: On (Chlebowski 鈥 red.) m贸wi tak. Opierd...em go za to, 偶e m贸wi艂 co innego, 偶e przynajmniej p贸艂 roku spokoju.

17 maja 2009 r. Sobiesiak rozmawia z Koskiem.

R.S.: Trzeba przygotowa膰 plan i przekaza膰 go cz艂owiekowi Mirka, kt贸ry to poprowadzi.

22 maja 2009 r. Sobiesiak rozmawia z Koskiem.

J.K.: Kapica si臋 w Internecie wypisa艂, bo wycofa艂 projekt 11 maja.

R.S.: Wycofanie dop艂at mo偶e nast膮pi膰 po jego (Kapicy 鈥 red.) rozmowie z ministrem Drzewieckim.

26 sierpnia 2009 r. Ryszard Sobiesiak dzwoni do Lecha Janczy, ma艂opolskiego dzia艂acza PO, w sprawie niezwi膮zanej z ustaw膮 o grach losowych.

R.S.: Ja mam teraz zakaz dzwonienia, bo tam jakie艣 sprawy za艂atwiali艣my i nie chc臋 dzwoni膰, 偶eby nas k... nie kojarzyli.

27 sierpnia 2009 r. Kosek rozmawia z Sobiesiakiem.

R.S.: Wycofa艂em Magd臋 (c贸rk臋 Sobiesiaka, kt贸ra stara艂a si臋 o kierownicze stanowisko w Totalizatorze Sportowym 鈥 red.), bo tam KGB, CBA... 鈥 jak si臋 spotkamy, to ci powiem 鈥 donos贸w by艂o tyle, 偶e k... wiesz... ze wzgl臋du na mnie oczywi艣cie.

J.K.: Oczywi艣cie.

31 sierpnia 2009 r. Sobiesiak rozmawia z J贸zefem Forgaczem, dolno艣l膮skim onkologiem, bliskim wsp贸艂pracownikiem Sobiesiaka i znajomym Chlebowskiego.

J.F.: Rysiu, dzwoni艂 nasz kolega (Chlebowski 鈥 red.) i prosi艂, bym ci przekaza艂... prosi艂 o dyskrecj臋 i 偶ebym przekaza艂 ci, 偶e to spotkanie o 15. z Marcinem w Marcinkowicach (chodzi o Marcinowice 鈥 red.) na CPN.

R.S.: Nie o 15.30?

J.F.: O 15.

R.S.: Ale kiedy dzwoni艂?

J.F.: Przed chwil膮 do mnie dzwoni艂, powiedzia艂, 偶ebym nie gada艂 i 偶ebym przekaza艂 ci informacj臋, 偶eby dyskrecj臋 zachowa膰.

Nast臋pnie agenci CBA 艣ledz膮cy Sobiesiaka zaobserwowali jego spotkanie z Chlebowskim na cmentarzu w pobli偶u stacji benzynowej w Marcinowicach.
http://www.pitbul.pl/parcie-na-szklo/sz ... ebowskiego

Za艂膮czniki:
Tuskq.jpeg
Tuskq.jpeg [ 28.6 KiB | Obejrzany 2071 razy ]

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Skocz do:  

Wszystkie prawa zastrze钮one - Gra na Gie艂dzie.

Szablon stworzony przez WebGood.

Forum oparte o silnik phpBB.

Tre艣ci zawarte na tej stronie ( tj. www.granagieldzie.pl ) s膮 tylko i wy艂膮cznie wyrazem osobistych pogl膮d贸w autora analiz i komentarzy ( w艂膮cznie z sygna艂ami systemu ) i nie stanowi膮 "rekomendacji" w rozumieniu przepis贸w Rozporz膮dzenia Ministra Finans贸w z dnia 19 pa藕dziernika 2005 r. w sprawie informacji stanowi膮cych rekomendacje dotycz膮ce instrument贸w finansowych, lub ich emitent贸w (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z serwisu/portalu oznacza akceptacje wy钮ej wymienionej informacji.