Napisz do nas: info@granagieldzie.pl

Ostatnia wizyta:
Obecny czas: 21 Sty 2018, 13:43

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(贸w) ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: system
PostWys艂any: 10 Sie 2009, 14:00 

Do艂膮czenie: 10 Sie 2009, 11:58
Witam! Mam pytanie. gdzie mog臋 zdoby膰 system, sk膮d m贸g艂bym otrzymywa膰 sygna艂y na FW20? Czy mo偶ecie co艣 poleci膰 wiarygodnego? System贸w jest sporo, ale chodzi mi o co艣 wiarygodnego, domy艣lam si臋, ze macie juz do艣wiadczenie w tym temacie, bo wi臋kszo艣c z was gra systemami. Jeszcze jedno. O co musz臋 si臋 dopytywa膰 u osoby, kt贸ra zaoferuje mi taki system, na co musz臋 zwr贸ci膰 uwag臋 przy wyborze systemu? B臋d臋 wdzi臋czny za odpowied藕.
Dzi臋kuj臋.

G贸ra

Temat postu: Re: system
PostWys艂any: 10 Sie 2009, 23:02 
Skopiec 724
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 04 Kwi 2009, 20:33
Miejscowo艣膰: MA艁OPOLSKA
System najlepiej zbudowa膰 od podstaw samemu,nast臋pnie testowa膰 przez pewien czas /hossa,bessa,hossa/sprawdza膰 zachowanie systemu w r贸偶nych okresach lub na danych historycznych ale nie optymalizowa膰 pod dane historyczne!!! 99,9% system贸w sprzedawanych jest ustawianych pod dane historyczne ! czyli 艂adnie zarabia na danych historycznych ale gdy zaczniemy stosowa膰 w realu to eek ...
Jako艣 trudno jest mi sobie wyobrazi膰 kogo艣 sprzedaj膮cego dobry system za np 1000z艂/przecie偶 stosuj膮c dobry system mo偶na zyska膰 wiele wi臋cej...

ImageImage>>Je艣li podoba Ci si臋 nasze forum i uwa偶asz 偶e warto go promowa膰, pole膰 nas znajomym usmiech

G贸ra

Temat postu: Re: system
PostWys艂any: 21 Gru 2009, 22:43 
Skopiec 724
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 04 Kwi 2009, 20:33
Miejscowo艣膰: MA艁OPOLSKA
Uwaga na system Rejczaka!
Komentarz z forum bankiera do systemu Rejczaka;

Autor: ~Le艣ny Ludek [217.97.160.*], 2009-12-21 18:27
Prosz臋 o wyt艂umaczenie mi nast臋puj膮cej kwestii : system w pi膮tek na zamkni臋ciu mia艂 zarobione 5105 pkt. Jakim cudem dzisiaj na zamkni臋ciu ma ju偶 5168 pkt. Ja rozumiem, 偶e jest to liczone od wyga艣ni臋cia kontraktu grudniowego, ale skoro liczymy jedn膮 sztuk臋, to uczciwiej by艂oby liczy膰 dzisiejszy zysk od poziomu 2463 - czyli marcowego pi膮tkowego zamkni臋cia. Czy偶 nie ?? Kto otwar艂 w pi膮tek FW20H10 po 2318 ?? Ja nie znam. Pozdrawiam

Przypomn臋 偶e:
Zamkni臋cie i wyga艣ni臋cie serii Z by艂o po 2318pkt
a zamkni臋cie serii H po 2363

ImageImage>>Je艣li podoba Ci si臋 nasze forum i uwa偶asz 偶e warto go promowa膰, pole膰 nas znajomym usmiech

G贸ra

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(贸w) ] 

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Skocz do:  

Wszystkie prawa zastrze钮one - Gra na Gie艂dzie.

Szablon stworzony przez WebGood.

Forum oparte o silnik phpBB.

Tre艣ci zawarte na tej stronie ( tj. www.granagieldzie.pl ) s膮 tylko i wy艂膮cznie wyrazem osobistych pogl膮d贸w autora analiz i komentarzy ( w艂膮cznie z sygna艂ami systemu ) i nie stanowi膮 "rekomendacji" w rozumieniu przepis贸w Rozporz膮dzenia Ministra Finans贸w z dnia 19 pa藕dziernika 2005 r. w sprawie informacji stanowi膮cych rekomendacje dotycz膮ce instrument贸w finansowych, lub ich emitent贸w (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z serwisu/portalu oznacza akceptacje wy钮ej wymienionej informacji.