Napisz do nas: info@granagieldzie.pl

Ostatnia wizyta:
Obecny czas: 20 Maj 2018, 12:47

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Nast臋pna
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Re: jak zrobic kariere grajac na kontraktach
PostWys艂any: 08 Wrz 2010, 11:06 
Skopiec 724
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 03 Mar 2010, 21:49
MichalM napisa艂(a):
jest w Googlach ? jest :), wiec w czym problem, nie ma biura w Polsce bo jest nie potrzebne skoro traderzy z calego swiata wspolpracuja na zasadzie remote trading czyli tradingu zdalnego, z wlasnego biura badz domu. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego ;)

Nie rozumiemy si臋 biggrin

G贸ra

PostWys艂any: 08 Wrz 2010, 12:21 
Skopiec 724
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 16 Maj 2009, 07:41
Mo偶e to i fajny pomys艂, ale ja zawsze twierdz臋, ze nie ma darmowych obiad贸w. Nikt nie daje kasy aby si臋 pobawi膰, ale diabe艂 tkwi w szczeg贸艂ach

G贸ra

PostWys艂any: 08 Wrz 2010, 12:24 
Skopiec 724
Awatar u偶ytkownika

Zbyszko napisa艂(a):
Mo偶e to i fajny pomys艂, ale ja zawsze twierdz臋, ze nie ma darmowych obiad贸w. Nikt nie daje kasy aby si臋 pobawi膰, ale diabe艂 tkwi w szczeg贸艂ach

Masz racj臋. Wystarczy poczyta膰 zagraniczne fora, co pisz臋 o tej firmie ...

G贸ra

PostWys艂any: 08 Wrz 2010, 17:54 

Do艂膮czenie: 07 Wrz 2010, 15:51
Antoni Pieni膮dz napisa艂(a):
Zbyszko napisa艂(a):

Masz racj臋. Wystarczy poczyta膰 zagraniczne fora, co pisz臋 o tej firmie ...

O艣wieccie mnie co takiego pisz膮 na zagranicznych forach? Ja tez gram razem z ta firma na codzien i nie narzekam. Na forach o wszystkim mozna zle napisac to nie jest problem, zawsze sie znajdzie ktos kto jest nie zadowolony, a w tej branzy o to nie trudno, wystarczy ze ktos przegrywa kasa i zwali wine na firme czy brokera ze to przez nia przegral.

G贸ra

PostWys艂any: 08 Wrz 2010, 18:06 
Skopiec 724
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 16 Maj 2009, 07:41
MIchalM, napisz mi co艣 wi臋cej o zasadach tego przedsi臋wzi臋cia, gdzie mog臋 znale藕膰 wz贸r umowy itp. Pozdrawiam

G贸ra

PostWys艂any: 08 Wrz 2010, 18:55 
Skopiec 724
Awatar u偶ytkownika

Micha艂, 1 000 000 razy wol臋 dawa膰 zarobi膰 znajomym z forum i cieszy膰 si臋 razem z nimi z zysk贸w, ni偶 nabija膰 kas臋 jakiej艣 firmie. To moje zdanie.
Dobry trader nie wejdzie w ten uk艂ad, bo jest wystarczaj膮co samodzielny.

G贸ra

PostWys艂any: 08 Wrz 2010, 22:03 

Antoni,
Masz calkowita swobode nikt Cie nie namawia :), i to ze podejmujesz decyzje ze chcesz sie dzielic z uzytkownikami forum tez jest szczytny cel. Tylko nie mow ze zaden donry trader nie wejdzie w taki uklad bo to z calym szacunkiem smieszne. Znam traderow w firmie ktorzy od 20 lat pracuja na Wall Street i graja dla firmy jedni dla tej inni dla innych i sa to jedni z najlepszych osiagaja systematyczne stale wyniki przez kilkanascie lat. Firma nie utrzymuje ludzi ktorzy generuja straty wiec te ponad 500 traderow ktore pracuje w firmie poprostu musi generowac systematryczne dobre wyniki, wiec nie opowiadaj ze zaden dobry trader na to nie pojdzie i bedzie robil tylko dla siebie bo to typowe polskie myslenie. Zeby sie czasem z kims nie podzielic zeby ktos cokolwiek nie dostal bo mi ubedzie heh. Tym czasem inni co sie zdecydowali sie dziela i zarabiaja znacznie wiecej od tych co ciulaja tylko i wylacznie swoja kasa. Ja tu nikogo nie zamierzam przekonywac, firmy tego typu to nie jest moj pomysl przeciez, ale pracujac tam poznalem dobrze jak one funkcjonuja i wiem ze to jest duzy krok w karierze tradera gdzie moze sie zetknac z prawdziwymi profesjonalistami branzy i gdzie moga rozwijac swoje umiejetnosci w naprawde dynamiczny sposob. Z calym szacunkiem ale samemu to nawet dobrze sie biegac nie nauczysz, zawsze musi byc trener i kontrola, a jak tego nie ma to i nie ma postepow, to tyle moj skromnej opini na temat zekomej zlowrogiej dzialalnosci firm tradingowych :D

G贸ra

PostWys艂any: 09 Wrz 2010, 07:32 
Skopiec 724
Awatar u偶ytkownika

MichalM napisa艂(a):
Antoni,
Masz calkowita swobode nikt Cie nie namawia :), i to ze podejmujesz decyzje ze chcesz sie dzielic z uzytkownikami forum tez jest szczytny cel. Tylko nie mow ze zaden donry trader nie wejdzie w taki uklad bo to z calym szacunkiem smieszne. Znam traderow w firmie ktorzy od 20 lat pracuja na Wall Street i graja dla firmy jedni dla tej inni dla innych i sa to jedni z najlepszych osiagaja systematyczne stale wyniki przez kilkanascie lat. Firma nie utrzymuje ludzi ktorzy generuja straty wiec te ponad 500 traderow ktore pracuje w firmie poprostu musi generowac systematryczne dobre wyniki, wiec nie opowiadaj ze zaden dobry trader na to nie pojdzie i bedzie robil tylko dla siebie bo to typowe polskie myslenie. Zeby sie czasem z kims nie podzielic zeby ktos cokolwiek nie dostal bo mi ubedzie heh. Tym czasem inni co sie zdecydowali sie dziela i zarabiaja znacznie wiecej od tych co ciulaja tylko i wylacznie swoja kasa. Ja tu nikogo nie zamierzam przekonywac, firmy tego typu to nie jest moj pomysl przeciez, ale pracujac tam poznalem dobrze jak one funkcjonuja i wiem ze to jest duzy krok w karierze tradera gdzie moze sie zetknac z prawdziwymi profesjonalistami branzy i gdzie moga rozwijac swoje umiejetnosci w naprawde dynamiczny sposob. Z calym szacunkiem ale samemu to nawet dobrze sie biegac nie nauczysz, zawsze musi byc trener i kontrola, a jak tego nie ma to i nie ma postepow, to tyle moj skromnej opini na temat zekomej zlowrogiej dzialalnosci firm tradingowych :D

艢mieszne, to s膮 twoje argumenty.
Zapami臋taj - dobry ucze艅 mo偶e sta膰 si臋 od razu nauczycielem.
Wol臋 dzieli膰 si臋 z lud藕mi, ni偶 nabija膰 kas臋 komu艣. Dla mnie jest to proste.
Wiadomo, o co chodzi takim firmom - skupi膰 dobrych w swoich pazernych r臋kach, aby kapita艂 nie p艂yn膮艂 do ludno艣ci. Mnie nie przekonasz - mo偶e laik na to p贸jdzie.

Ostatnio edytowany przez Antoni Pieni膮dz, 09 Wrz 2010, 08:43, edytowano w sumie 1 raz

G贸ra

PostWys艂any: 09 Wrz 2010, 08:36 
艢l臋偶a 718
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 21 Kwi 2009, 21:25
Miejscowo艣膰: Rabka
Wiadomo, o co chodzi takim firmom - skupi膰 dobrych w swoich pazernych r臋kach, aby nie kapita艂 nie p艂yn膮艂 do ludno艣ci. Mnie nie przekonasz - mo偶e laik na to p贸jdzie.

Dobrze napisane Antoni takk
Kasa z gie艂dy musi p艂yn膮膰 od bank贸w inwestycyjnych do zwyk艂ych ludzi cwaniak
ju偶 czas na zmian臋 kierunku przep艂ywu kapita艂u cwaniak

G贸ra

PostWys艂any: 09 Wrz 2010, 08:54 

MichalM napisa艂(a):
Antoni,

Wiadomo, o co chodzi takim firmom - skupi膰 dobrych w swoich pazernych r臋kach, aby nie kapita艂 nie p艂yn膮艂 do ludno艣ci. Mnie nie przekonasz - mo偶e laik na to p贸jdzie.

Antoni,
jedyne smiesdzne to jest to co piszesz i chyba sam w to nie wierzysz. Bo jesli mowisz ze odrazu "dobry ucze艅 mo偶e sta膰 si臋 od razu nauczycielem." to znaczaco brak Ci pokory albo gielda Cie jeszcze niewiele nauczyla. Nie ma ludzi ktorzy odrazu sami z siebie stali sie super day traderami, nie mowie o jakis ciuaczach ktorzy raz na czas cos kupia i sprzedadza. Day trader to zajecie z ktorego ludzie sie utrzymuja i uzyskuja stale dochody robiac codzienne tranzakcje. Widzialem juz wielu ktorzy mieli takie podejscie jak Ty i odpadali po kilku miesiacach. I te teorie spiskowe o przeplywie kapitalu haha bez komentarza.
I powtarzam Ci poczytaj o firmach tego typu to szybko sie dowiesz ze zadnych laikow tam poprostu nie przyjmuja!! Nawet nie ma rozmowy z laikami! nie rozumiem podejscia niektorych ludzi - wypowiadac sie na temat czegos czego sie nie zna i zaciecie bronic swojej opini! Otrzasnij sie, zeby zaczac wsp贸艂prac臋 razem z firma to masz okres probny w ktorym musisz sie wykazac albo przedstawic conajmniej 6-cio miesieczny statement z tranzakcji, gdzie 80% dni to pozytywne dni. Laik potrafi to zrobic, tak? To pokaz mi takiego z checia z nim pogadam i zaproponuje mu taki uklad ze wzbogaci sie szybciej w ciagu kilku miesiecy niz Ty przez cala swoja kariere na gieldzie. I pamietaj co do niech臋ci dzielenia si臋 " PAZERNY TRACI DWA RAZY TYLE". :D

I jeszcze raz powtorze nie mam zamiaru Ciebie przekonac, ten post byl forma propozycji dla tych ktorzy s膮 zainteresowani i rozumiej膮 temat, rozumiej膮 t膮 forme biznesu.

G贸ra

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Nast臋pna

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Skocz do:  

Wszystkie prawa zastrze钮one - Gra na Gie艂dzie.

Szablon stworzony przez WebGood.

Forum oparte o silnik phpBB.

Tre艣ci zawarte na tej stronie ( tj. www.granagieldzie.pl ) s膮 tylko i wy艂膮cznie wyrazem osobistych pogl膮d贸w autora analiz i komentarzy ( w艂膮cznie z sygna艂ami systemu ) i nie stanowi膮 "rekomendacji" w rozumieniu przepis贸w Rozporz膮dzenia Ministra Finans贸w z dnia 19 pa藕dziernika 2005 r. w sprawie informacji stanowi膮cych rekomendacje dotycz膮ce instrument贸w finansowych, lub ich emitent贸w (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z serwisu/portalu oznacza akceptacje wy钮ej wymienionej informacji.